O mnie

Kim jestem? 

Otóż, jestem jedną z Was, moich czytelniczek/ów czyli kobietą dla której zgrabna figura a przede wszystkim zdrowie to rzecz niesłychanie ważna. Kobietą która w swoim życiu była bardzo szczupła ale też taką która mając nadwagę nie mogła na siebie patrzeć w lustrze. Osobą która pomimo tego, że prawie całe życie miała pod górkę zawsze potrafiła walczyć o lepsze Ja. Człowiekiem który wie, że wszytko w życiu można osiągnąć jeśli się w to mocno wierzy i bardzo, bardzo stara. 

Prywatnie drobny przedsiębiorca, żona i matka, kobieta aktywna, nałogowiec słodyczowy i motywator dietetyczny.

Od kilku lat zajmuję się coachingiem a ostatnio specjalizuję się w diet coachingu. Ciągle dokształcam się w dziedzinie dietetyki i na chwilę obecną posiadam certyfikaty ukończenia kursów:
- ekspert żywieniowy
- diet coaching
- psychodietetyka.

Hobystycznie bardzo interesuję się psychologią  czyli "co tam komu i dlaczego w głowie siedzi"?
Dlatego Dlaczego ten blog?

Na początku miał być dla mnie swojego rodzaju pamiętnikiem, który miał pomóc mi w utrzymaniu diety i osiągnięciu celu związanego z dietą. Okazało się jednak, że stał się moim drugim życiem. Całkowicie zmieniłam swój styl życia na bardziej zdrowy i FIT. Zrozumiałam, że ważna jest tylko jedna dieta. Nazywa się na całe życie. Dieta się "skończyła" a blog trwał nadal.  Zaczęłam otrzymywać feedback, że mój blog i moja strona pomaga innym walczyć ze zbędnymi kilogramami, ich słabościami i motywuje  do walki o nowe lepsze życie. 

Dlatego też, postanowiłam się rozwijać w tym kierunku i być dla Was pomocą i motywatorem. 
Zapraszam do zaglądania, komentowania, udostępniania :)
Niech się niesie w świat, dobra pozytywna energia zdrowego stylu życia :D 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza