czwartek, 12 listopada 2015

Na pohybel hejterom !!!

A ja dziś napiszę post mało dietetyczny, aczkolwiek związany z tzw. 'psychodietetyką".

Jak wiecie dość często zdarzają się w rożnych forach dyskusyjnych tzw. hejterzy, czyli ludzie którzy próbują dowartościować się poniżając innych. I absolutnie nie jest to konstruktywna krytyka tylko obrażanie tekstami poniżej pasa , a nawet wymyślonymi w chorej głowie historiami. Tacy ludzie są i będą, wpływu na to nie mamy. Z tym się zapewne zgodzicie.

Czasem jednak taki hejter trafia na bardzo podatny grunt, czyli na osoby których poczucie wartości jest też w jakiś sposób zaniżone, czegoś się wstydzą w swoim życiu lub boją. Przykładem takich osób podatnych na ataki hejterów są np. osoby z nadwagą, które źle się czują w swoim ciele a nie zawsze potrafią to zmienić :-( Jeśli taki hejter trafi w ich czuły punkt to osoba która czuje się zaatakowana zaczyna się bronić również często bardzo agresywnie czyli też atakując.  

Teoretycznie reakcja całkiem naturalna. Alee....

Uwierzcie mi tu na słowo - nie warto wdawać się w dyskusję z hejterami bo podsycamy ich do wojny słownej ( w której zazwyczaj jesteśmy przegrani bo on trenuje hejtowanie od dawna :-P a my czujemy się rozwaleni na łopatki gdy dotyka naszych bolączek). Jednak aby nas to nie dotykało, abyśmy nie czuli się urażeni MUSIMY pracować nad poczuciem własnej wartości!!!

poczucie wartości
źródło: demotywatory.pl


 Nie, nie musimy byś super laskami czy modelami żeby to poczuć. Wystarczy, NA PRAWDĘ UWIERZYĆ w siebie. W to że wszystko potrafię, że wszystko mogę zmienić, że walczę i się nie poddam, że osiągnę cel, i przede wszystkim to że "w dupie mam to co myślą o mnie inni" bo ja ZNAM SIEBIE I SWOJĄ WARTOŚĆ !!!! :-D

Jestem w stu procentach  przekonana, że zmieniając swoje podejście do siebie, swoje przekonania na swój temat takie teksty "hejterów" po prostu przejdą niezauważone bo NIKT na nie nie odpisze, gdyż nie poczuje się urażony i nie da pożywki hejterowi. 

Tego życzę wszystkim moim czytelnikom ( i nie tylko ) - Poczuć 100 % PEWNOŚCI SIEBIE

źródło.motywujemy24.pl

 Tak więc jeśli postanowiłeś zrobić coś dla swego ciała aby stało się zdrowsze czy ładniejsze to zadbaj też o swoją duszę i umysł :-) Stań się człowiekiem sukcesu a porażkę zostaw hejterom!!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza