środa, 27 sierpnia 2014

Mój motywator do zmian

Postanowiłam dziś zmienić nazwę swojej strony na FB aby łatwiej ją było znaleźć. I tak z nazwy Diet Coaching - Motywator Dietetyczny powstała nam strona z nazwą " Schudnij Taak - Motywator dietetyczny"  Niby zmiana niewielka ale sporo osób jeszcze nie wie co to ten coaching i z czym to się je :-)
Wątpię, żeby wiele osób wrzucało w wyszukiwarkę słowo Coach. Natomiast słowo Schudnij jest wyszukiwane pewnie o wiele częściej :-)

Pomału zaczynam dostawać "Like" od osób nie znanych  mi na FB co mnie bardzo cieszy bo to znaczy, że strona im się podoba. Co prawda nie umieszczam tam jakiś wiele swoich innowacyjnych postów tylko udostępniam ciekawe info które znajdę w sieci. I tak dla mnie jest sukcesem to, że w ogóle coś robię. Mam nadzieję, że w jakiś sposób motywuję innych ale tak na prawdę sama czerpię wielką moc z tego mojego "motywowania".

No bo w końcu jak to? Ja osoba wiecznie zmęczona ( w kółko praca, dom dzieci itp), niezadowolona, zła i nie lubiąca siebie nagle nie dość, że staje się łabędziem to jeszcze okazuje się, że być może ma coś ciekawego do zaoferowania innym.


Może czasem wystarczy uwierzyć choć trochę w siebie i po prostu spróbować?


źródło: demotywatory.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza